Pradžia >> Elektros intaliacija

Be elektros turbut niekas neįsivaizduojame savo gyvenimo, todėl įsirenginėjant būstą, itin didelį dėmesį reikia skirti elektros instaliacijai, kuri turėtu būti tvarkinga su parinktais reikiamos galios kabeliais. Nes jei bus viršytos kabelio galios ribos, jis pradės svilti ar net lyditis. Laiku nepastebėjus problemos galimas gaisro pavojus. Gaisro židiniai dažniausiai atsiranda ties netinkamais laidų sujungimais, todėl būtina samdyti patyrusius specialistus.


Galime pasiūlyti savo paslaugas instaliuojant elektros sistemą jūsų namui, butui, ar komercinėms patalpoms. Atliekame darbus nuo kabelių, instaliacinių dėžučių montavimo, iki jungiklių, rozečių statymo, šviestuvų montavimo, elektros skydelių komutavimo ir kt. Taip pat atliekame varžų matavimus ar senos instaliacijos renovaciją. Visada išklausome savo klientų bei padedame priimti profesionalius sprendimus. Visus darbus atliekame greitai, kokybiškai ir pagal visus standartus, konsultuojame įvairiais klausimais bei suteikiame garantijas. Dėl smulkesnės informacijos prašome susisiekti pateiktais telefono numeriais ar elektroniniu laišku.
Kainos priklauso nuo objekto sudėtingumo (pvz. karkasinio namo instaliacija yra paprastesnė nei monolitinio ar bet kokio kito mūrinio). Galutinę sumą taip pat įtakoja medžiagų kokybė bei kliento poreikiai.

 

 

Preliminarios kainos:
Skydo montavimas: nuo 10€ iki 20€
Automatinio vienfazio išjungėjo pastatymas: 3,5€
Kištukinio lizdo ar jungiklio pajungimas: 2,5€
Šviestuvo montavimas: nuo 6€ iki 30€
Varžų matavimai: 40€

 


Susisiekti.

*pažymėtus laukelius būtina užpildyti