Pradžia >> Apsaugos sistemos >> Namo, buto ar komercinių patalpų apsauga

 

Aspauginė signalizacija yra būtina norint apsaugoti savo turtą, nuo vagysčių. Įrengus tokią sistemą yra galimybė prijungti ją prie apsaugos centrinio pulto, kad apsaugos darbuotojai galėtų užkirsti kelią įsilaužimui. Jei jūsų namas už miesto ribų ar tiesiog nenorite sutarčių su apsaugos kompanijomis galime įrengti GSM siūstuvus, kurie suveikus signalizacijai nedelsiant praneša apie įvikį į mobilųjį telefoną sms žinute. Yra galimybė informuoti ir kelis vartotojus, kurie galėtų būti jūsų kaimynas ar giminaitis.
Visada pasiūlysime tinkamą įrangą priklausomai nuo to ar reiktų judesio jutiklio (reaguoja į žmogaus judesį) akustinio stiklo dūžio jutiklio (reaguoja į dūžtantį stiklą), seisminio jutiklio ( reaguoja į vibracijas), vandens jutiklio ( suveikia esant vandentekio avarijai), magnetinio kontakto (apsaugo nuo įsibrovimu per langus ar duris). Jokia sistema negalėtų tinkamai funkcionuoti be sirenos, kuri duoda garsinį signalą įsilaužimo metu. Sirena gali būti ir lauko ir vidaus patalpų. Esant galimybei visada rekomenduojame įsirengti abiejų tipų sirenas. Jei jau vidinė apdaila baigta ir pervėlai sumąstėte įsirengti apsauginę signalizaciją galime pasiūlyti WiFi (bevieles apsaugos sistemas). Visa sistema susideda iš kelių pagrindinų komponentų, kurie priklauso nuo žmogaus poreikių bei patalpų išdėstymo.
Visus darbus atliekame greitai, kokybiškai, konsultuojame įvairiais klausimais bei suteikiame garantijas. Dėl smulkesnės informacijos prašome susisiekti pateiktais numeriais ar elektroniniu laišku.

Preliminarios kainos:
Judesio daviklio, stiklo dūžio ir t.t. montavimas, pajungimas: 5,8€
Lauko sirenos pajungimas: 7€
Klaviatūros montavimas, pajungimas: 5,8€
Centralės montavimas, komutavimas: nuo 15€ iki 50€
Sistemos paleidimo, derinimo darbai: nuo 25€ iki 60€

   


   

 

   

 

 

Susisiekti.

*pažymėtus laukelius būtina užpildyti