Pradžia >> Plastikiniai langai, durys >> GEALAN

Teaser image

Plastikiniai langai GEALAN

Šešių kamerų langai: S 7000 IQ Plus

83 mm montavimo gylio profilių sistemoje S 7000 IQ plus rasite viską, kas yra reikalinga aukštos kokybės langui pagaminti. Šešios kameros užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją. Sistema S 7000 IQ plus su vidurinėmis sandarinimo tarpinėmis jau pati savaime gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia triukšmo, o naudojant pagilintos S 7000 IQ plus sistemos derinį su naujos kartos energiją taupančiais stiklo paketais, pasiekiami neįtikėtinai geri šilumos ir garso izoliacijos rezultatai. Dėl didelio profilio montavimo gylio gerėja suvirinimo siūlės patvarumas, o tai padidina visos lango konstrukcijos mechaninį patvarumą ir stabilumą. Į plačius S 7000 IQ plus profilius galima įdėti galingą plieno armatūrą, taip užtikrinant dar didesnį PVC profilių, o tuo pačiu ir iš jų pagamintų langų, durų bei jų konstrukcijų stabilumą. Dėl to padidėja furnitūros įtvirtinimo patikimumas ir tuo pačiu apsauga nuo įsilaužimo.

S 7000 IQ plus sistemos profiliai pasižymi ne tik puikiomis techninėmis charakteristikomis, bet ir šiuolaikiniu dizainu. Elegantišką klasikinio stiliaus langą padeda sukonstruoti platūs užapvalinimai, sąlyginai siaura profilio matoma dalis ir galimybė pasirinkti įvairias varčios konfigūracijas.

 

 

Teaser image

Plastikiniai langai GEALAN

Šešių kamerų langai: S 8000 IQ Plus

S 8000 IQ plus profilių sistema - dar vienas inovatyvus sprendimas. Pagrindinis šios sistemos profilių konstrukcijos ypatumas - padidintas iki 83 mm montavimo gylis. Tai ne tik leidžia sustiprinti suvirinamų kampų kietumą, bet ir armavimui naudoti plačius plieno profilius. Visa tai didina lango konstrukcijos stabilumą ir užtikrina didesnį iš šių profilių pagamintų langų ar jų konstrukcijų saugumą. Patikimai pritvirtinta furnitūra, dviguba sandarinimo sistema užtikrintai sumažina galimybę vagims per langus patekti į Jūsų namus.
6 kameros, jų išdėstymas ir forma sąlygoja ypač geras profilio šilumos ir garso izoliacijos savybes. Didelis profilio plotis leidžia iš jo pagaminto lango stiklinimui naudoti platų daugiau nei 2 stiklus turintį stiklo paketą, tuo pačiu dar labiau pagerinti lango šilumos ir garso nepralaidumo rodiklius. Langų gamybos procese šios sistemos profiliai gali būti derinami su S 8000 IQ sistemos profiliais.
S 8000 IQ plus sistemos langai yra ir šilti, ir saugūs, ir ilgaamžiai. Juos lengva plauti ir prižiūrėti. Profiliai gali būti ne tik balti. Jūsų pasirinkimui didelė ACRYLCOLOR spalvų ir dekoratyvinės medieną imituojančios plėveles raštų įvairovė.

 

 

Teaser image

Plastikiniai langai GEALAN

Šešių kamerų langai: S 9000

Naujoji Gealan S 9000 trigubo sandarinimo profilių sistema apjungia centrinio ir
išorinio sandarinimo sistemų privalumus. Didelis net 83 mm montavimo gylis, 6
vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina
dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai
atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus.

Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas nėra atsitiktinumas, tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Nuo pat pradžių siekiame patobulinti jau esamą profilių sistemą. Išanalizavę privalumus ir sujungę kelias skirtingų sistemų detales mes pasiekėme, kad S 9000 sistemos profilių šilumos laidumo koeficiento vertė būtų U - 0,92 W/m²K naudojant f
juose plieno armatūrą. Tokie langai tinka energiją taupan tiems namams.