Pradžia >> PLASTIKINIAI LANGAI, DURYS.

Esame plastikiniais langais prekiaujanti ir plastikinius langus montuojanti įmonė, galinti pasiūlyti didelę plastikinių langų įvairovę net ir išrankiausiam klientui. Mūsų įmonei svarbus kiekvienas klientas, todėl padėsime Jums ne tik lengviau išsirinkti plastikinius langus, bet ir padėsime Jums rasti tinkamiausią sprendima atsižvelgdami I Jūsų poreikius ir finansines galimybes. Galime pasiūlyti naujausių technologijų, šilčiausius langus už optimaliausią rinkoje plastikinių langų kainos ir kokybės santykį.
Esame tam, kad pateisintume Jūsų lūkesčius ir įgyvendintume Jūsų norus.

Norėdami peržiūrėti mūsų siūlomų plastikinių langų katalogą spauskite logotipą.
   
   
 
 

 

 

Neretai dėl neaiškaus informacijos  pateikimo apie plastikinių langų techninius duomenis bei galimybes žmogui sunku pasirinkti  kainos ir kokybės santykį atitinkantį pirkinį. Itin didelė plastikinių langų ir durų pasiūla dažnai trikdo vartotoją. Įpatingai kuomet prasideda akcijų “viliotinis”. Mes Jūsų trigdyti nenorime. Mes norime bendradarbiauti, kad Jūsų namus šilditu  mūsų langai. Pradėkime nuo kelių paprastų žingsnių. Pirmiausiai susipažnkite ko reikia tikėtis ir reikalauti iš šiuolaikinio plastikinio lango:

Jūs turit teise žinoti – geri plastikiniai langai taupo Jūsų pinigus;

Šiuolaikiniai plastikiniai langai nuostabūs tuo, kad jų nereikia dažyti; Kokybiški šiuolaikiniai plastiko langai nesensta, yra atsparūs drėgmei, atlaiko temperatūros svyravimus (nuo -50 ºC iki +60 ºC), jiems suteikiama 5–10 metų garantija. PVC langų nereikia dažyti – pats plastiko paviršius ilgai išlaiko spalvą ir blizgesį.Juos užtenka apiplauti ar nuvalyti.

„Viena dažniausių priežasčių, dėl kurios senus langus reikia keisti naujais – nes pas Jus namie šalčiau, nei pas kaimyną.

Užsakydami  naujus plastikinius langus Jūs užsitikrinat  būsto šildymo ekonomiškumą ,tuo pačiu apsaugosite  namus nuo triukšmo. Todėl renkantis langus ypač svarbu atkreipti dėmesį į šilumos varžos charakteristiką, kuriai didžiausią įtaką turi du pagrindiniai gaminio elementai – lango profilis (rėmas) ir stiklo paketas,.

Verta pamąstyti – jei nori sutaupyti…

Stiklo paketas, sudaro didžiausią lango ploto dalį, todėl norint, kad langas sulaikytų triukšmą ir šilumą, stiklo paketą
patariama rinktis itin kruopščiai. Stiklo paketai sudaryti iš dviejų ar trijų stiklų, o tarpai tarp jų užpildyti argono dujomis.
Argonas pagerina ir šilumos ypatybes, ir garso izoliaciją.

Selektyvinis stiklas – tai stiklas, padengtas plonu, plika akimi beveik nematomu metalų ir metalų oksidų sluoksniu, kuris atspindi šilumos spindulius. „Stiklo paketas su naujos kartos minkšto padengimo selektyviniu stiklu išleidžia į lauką maždaug tris kartus mažiau šilumos negu paprastas stiklo paketas (1,1 W/m²k ir 2,8 W/m²k). Taip vienas kvadratinis
metras selektyvinio stiklo, palyginti su paprastu paketu, per šildymosezoną sutaupo apie 150 kWh šilumos energijos. Vadinasi, palyginti su paprastu, mūsų stik­lo paketas atsiperka per 1 sezoną.

Galintiems sau leisti netaupyti;

Jei nusprendėte investuoti į savo konfortą ,investukit į pažangesnius stiklo paketus, turinčius du selektyvinius stiklus ir vieną paprastą (dviejų kamerų) bei šilta remeli. Tokių paketų šilumos laidumas buna nuo 0,5 W/m²k. Tačiau įvertinus
tokių paketų kainas galima teigti, kad atsipirkimo laikas yra apie 2- 4 metus .

Ekologija ne tik madinga ,bet ir naudinga ( ekologiški langai );

Green Line ženklas reiškia, kad profine GmbH profiliai pasižymi šiomis savybėmis:
-- švino nenaudojimu;
-- itin gera šilumos izoliacija;
-- ekologiška gamyba bei galimybe perdirbti profilį.
Tai yra ypač ekologiška produkcija!

„Nedegus PVC profilis – tai sudėtinga pertvaromis atskirtų oro kamerų (dažniausiai penkių, bet gaminama ir trijų, keturių, šešių, aštuonių) sistema. Konstrukcija viduje sustiprinta metalu, taip užtikrinant lango tvirtumą ir geometrinės formos pastovumą.

Namas ne butas…Tai ir langai skirtingi…

Perkant langą žmonėms sunku apsispręsti, kelių kamerų profilių sistemą rinktis. Žinokit : nuo kamerų skaičiaus priklauso langų profilio šilumos varža. Langų rėmas,sudaro apie 10–20 proc. viso lango ploto, todėl reikėtų pasvarstyti, ar verta investuoti į itin daug kamerų turinčius profilius, nes didėjant kamerų skaičiui viso lango šilumos varža kinta labai nedaug.
Daugiabučiui namui rekomenduojamas 70-80 mm pločio 5-6  kamerų langų profilis. Geresnis kainos ir šilumos varžos santykis pasiekiamas pasirinkus platesnį lango rėmą su šešiomis kameromis . Individualiam namui ekonomiškai tikslingiausias būtų naudoti nuo 80 mm. pločio, šešių kamerų langų profilius.(aišku viskas priklauso nuo jūsų poreikių)

Renkantis lango profilį, patartina atkreipti dėmesį ir į kamerų pertvarų bei sienelių storį. Dabar  labai paplito profiliai su
plonesnėmis – 2,7 mm storio sienelėmis. Jie nėra tokie patvarūs, bet pigesni.

Pasirodo: langas gali jus apsaugoti nuo vagių – jei Jūs laiku apsaugosit savo langą;
Patys langų gamintojai ir apsaugos bendrovės vis dažniau ragina į plastikinius langus dėti saugius apkaustus. Nors jie brangesni, bet daug atsparesni įsilaužimui.

Sveikinam !dabar Jūs žinot ko Jums reikia.

Susisiekti.

*pažymėtus laukelius būtina užpildyti